Stichters

Rosas www.rosas.be
De Munt www.demunt.be

 

Organisaties op de campus

Rosas www.rosas.be - dansgezelschap
Ictus  www.ictus.be - ensemble voor hedendaagse muziek
Workspace Brussels www.workspacebrussels.be - werkplaats voor poddiumkunsten
Dancing kids www.dancingkids.be - danslessen voor kinderen

 

Départs partners

Alkantara – Lissabon (PT) www.alkantara.pt
Bimeras – Istanboel (TR) www.bimeras.org
Buda Kunstencentrum – Kortrijk (Be) www.buda-kortrijk.be
Centre de Développement Chorégraphique – Toulouse (FR) www.cdctoulouse.com
Choreographisches Zentrum NRW – Essen (DE) www.pact-zollverein.de
Forum Dança – Lissabon (PT) www.forumdanca.pt
Hebbel am Ufer – Berlijn (DE) www.hebbel-am-ufer.de
Kunstencentrum Vooruit – Gent (BE) www.vooruit.be
MDT, Stockholm (SE) - www.mdtsthlm.se
Springdance – Utrecht (NL) www.springdance.nl
Trafo - Boedapest (HU) www.trafo.hu  
Zodiak Center for New Dance, Helsinki (FI) - www.zodiak.fi 

 

Subsidiërende overheden

Vlaamse Gemeenschap, Ministerie van Onderwijn www.ond.vlaanderen.be
Europese Commissie – Directoraat Cultuur http://ec.europa.eu/culture/index_en.htm   
Nationale Lotterij www.lotto.be
Vlaamse Gemeenschap, Ministerie van Cultuur www.vlaanderen.be/cultuur   
Vlaamse Gemeenschapscommissie www.vgc.be

 

Partners - kunsten  België

Ars Musica – Brussel – www.arsmusica.be  Festival voor hedendaagse muziek
Les bains : connective – www.bains.be  Kleinschalige kunstenwerkplaats
Beursschouwburg – Brussel  www.beursschouwburg.be  Kunstencentrum
Bozar – Brussel www.bozar.be  Internationaal kunstencentrul
Les Brigittines – Brussel www.brigitinnes.be  Centrum voor beweging
Bronks – Brussel www.bronks.be  Podiumkunsten voor kinderen en jongeren
Bruxelbravo – Brussel www.bruxelbravo.be  Festival van alle Brusslese culturele actoren
Charleroi-danses/ La Raffinerie – Brussel www.charleroi-danses.be  Choreografisch centrum van de Franse Gemeenschap
Hallen van Schaarbeek – Brussel – www.halles.be  Kunstencentrum
Kaaitheater – Brussel www.kaaitheater.be   Kunstencentrum
Kunstenfestivaldesarts – Brussel www.kfda.be  Podiumkunstenfestival
KVS - Brussel www.kvs.be  Nationaal theater
GC Ten Weyngaert – Brussel http://tenweyngaert.vgc.be  Lokaal Vlaams Gemeenschapscentrum
Vlaams Theater Instituut – Brussel www.vti.be  Steunpunt voor podiumkunsten
Wiels – Brussel www.wiels.org  Centrum voor hedendaagse kunst
Monty – Antwerpen www.monty.be  Kunstencentrum
wpZimmer – Antwerpen www.wpzimmer.be  Werkplaats voor beginnende podiumkunstenaars
Concertgebouw – Brugge www.concertgebouw.be  Kunstencentrum
December Dance – Brugge – www.decemberdance.be  Dansfestival
Kunstencentrum Vooruit - Gent www.vooruit.be  Kunstencentrum
Stuk – Leuven www.stuk.be  Kunstencentrum
CC Maasmechelen – Maasmechelen – www.ccmaasmechelen.be  Cultuurcentrum
Théâtre de la Place – Luik – www.theatredelaplace.be  Kunstencentrum
Vrijstaat O – Oostende www.vrijstaat-o.be   Kunstencentrum

 

Partners - scholen - België

ESAC Ecole Supérieure des Arts de Cirque – Brussel www.esac.be   Internationale circus school
ERG Ecole de Recherche Graphique - Brussel www.erg.be Beeldende kunsten en performance
Koninklijk Muziekconservatorium Brussel www.kbc.be   Muziekconservatorium
Kunsthumaniora – Brussel www.kunsthumaniorabrussel.be  Kunsthumaniora met dansprogramma
La Cambre Ecole Nationale Supérieure des Arts Visuels- Brussel – www.lacambre.be  Hogeschool voor beeldende kunsten
RITS – Brussel www.rits.be  Hogeschool voor podiumkunsten
Dé Kunsthumaniora – Antwerpen www.khadans.be  Kunsthumaniora met dansprogramma

 

Partners - kunsten - buitenland

ITs festival – Amsterdam (NL) www.itsfestival.nl  Jaarlijks internationaal festival voor podiumkunstenopleidingen
Tanz im August – Berlijn (DE) – www.tanzimaugust.de   Dansfestival
Künstlerhaus Mousonturm – Frankfurt (DE) www.mousonturm.de  Kunstencentrum
Dans & Teater festival – Göteborg (SE) - www.festival.goteborg.se/  Podiumkunstenfestival
The Place – Londen (UK) www.theplace.org.uk  Kunstencentrum
Festival de Marseille – Marseille (FR) www.festivaldemarseille.com  Festival voor podiumkunsten
Movement Research – New York (USA) www.movementresearch.org  Danscentrum
PAF Performing Arts Forum – St.Erme (FR) www.pa-f.net  Werkruimte voor kunstenaars
Centre Pompidou – Parijs (FR) www.centre-pompidou.fr  Museum en kunstencentrum
Festival d’Automne – Parijs (FR) www.festivaldautomne.com  Festival voor podiumkunsten
Théâtre de la Bastille – Parijs (FR) – www.theatre-bastille.com  Kunstencentum
Théâtre de la cité internationale – Parijs – www.theatredelacité.com Kunstencentrum
Lantaren-Venster – Rotterdam (NL) – www.lantaren-venster.nl  Kunstencentrum
Ness el Fen – Tunis (TN) www.nesselfen.org  Festival en dansopleiding
ImpulsTanz – Wenen (AT) www.impulstanz.com  Dansfestival
Tanzquartier – Wenen (AT) www.tanzquartier.at   Danscentrum

 

Partners - scholen - buitenland

ELIA / European League of Institutes of the Arts www.elia-artschools.org
CNDC Angers (FR) www.cndc.org
Folkwang Hochschule – Essen (DE) www.folkwang-hochschule.de
ex.e.r.ce - Montpellier (FR) - www.mathildemonnier.com
Dance Factory – Johannesburg (ZA)
Nyakaza – Soweto (ZA) www.nyakaza.com
University College of Dance  – Stockholm (SE) - http://www.danshogskolan.se/dh/english.html

 

Dansgezelschappen van voormalige studenten

Franziska Aigner/ Fabian Barba/ Marisa Cabal/ Tuur Marinus/ Gabriel Schenker - Busy Rocks www.busyrocks.org
Heine Avdal/ Fieldworks www.field-works.be
Eleanor Bauer/ Good move www.goodmove.be
Ugo Dehaes/ Kwaad bloed www.kwaadbloed.com
Andy Deneys/ Galothar www.galothar.be
Etienne Guilloteau, Claire Croizé, Nada Gambier/ Action scénique www.actionscenique.be
Milan Herich, Anton Lachky, Peter Jasko, Milan Tomasik (Les SlovaKs) www.lesslovaks.com
Mette Ingvartsen www.metteingvartsen.com
Sidi Larbi Cherkaoui/ Eastman www.eastman.be
Daniel Linehan http://dlinehan.wordpress.com
Roberto Olivan/ Enclave Dance company www.enclavedc.org
Erna Omarsdottir www.ernaomarsdottir.com
Thomas Plischke/ Artistwin www.artistwin.de
Albert Quesada www.albertquesada.webs.com
Arco Renz/ Kobalt works www.kobaltworks.be
Salva Sanchis / Kunst/werk www.kunst-werk.be
Ula Sickle www.ulasickle.com
Charlotte van den Eynde www.charlottevandeneynde.be
Benjamin Vandewalle, Vincenzo Carta, Louise Vanneste/ Caravan Production - www.caravanproduction.be
Gabor Varga/ Unik vzw http://unikvzw.webs.com/
Tarek Halaby/ Varinia Canto Vila www.wpzimmer.be
Andros Zinsbrowne www.thegreatindoors.be
Kaya Kolodziejczyk, Karol Timynski/ Universal Law of impermanence - www.uloi.eu
Nestor Garcia Diaz  - nestorgarciadiaz.wordpress.com

 
Email ons met correcties of aanvullingen.

 

Dansgezelschappen waar voormalige studenten dans(t)en

Anne Teresa De Keersmaeker/Rosas – Brussel www.rosas.be
Les Ballets C de la B - Gent www.lesballetscdela.be
Boris Charmatz/ Musé de la danse- Rennes www.borischarmatz.com
Trisha Brown Dance Company – New York www.trishabrowncompany.org
Michèle-Anne De Mey - Brussel www.madm.be
Pierre Droulers - Brussel www.charleroi-danses.be
Jan Fabre/Troubleyn - Antwerpen www.troubleyn.be
Iceland Dance company - Reykjavik www.id.is
Needcompany, Brussels www.needcompany.be
Maguy Marin - Lyon www.compagnie-maguy-marin.fr
Mathilde Monnier - Montpellier www.mathildemonnier.com
Peeping Tom - Brussel www.peepingtom.be
Meg Stuart/ Damaged Goods – Brussel www.damagedgoods.be
Tanztheater Wuppertal – Wuppertal www.pinabausch.de
Wim Vandekeybus/Ultima Vez – Brussel www.ultimavez.com
Kris Verdonk - Brussel www.margaritaproduction.be
Ward/Ward – Antwerpen www.wardward.be
David Zambrano - Amsterdam www.davidzambrano.org
Zoo/ Thomas Hauert – Brussels- www.zoo-thomashauert.be

 

Gezelschappen van leraren

Rosas - Brussel (BE) www.rosas.be
The Forsythe Company - Frankfurt/Dresden (DE) www.theforsythecompany.de
The Trisha Brown Company - New York (USA) www.trishabrowncompany.com
Panetta Movement Center - New York (USA) www.panettamovementcenter.org Xavier Le Roy - Berlin (DE) www.insituproductions.net
TG Stan - Antwerpen (BE) www.stan.be
Nature Theater of Oklahoma - New York (USA) www.oktheater.org
David Zambrano - Amsterdam (NL) www.davidzambrano.org
Maatschappij Discordia - Amsterdam (NL) www.xs4all.nl/~discordi/
David Hernandez - Brussel (BE) www.myspace.com/doojazz
John Jasperse - New York (USA)  www.johnjasperse.org
Khosro Adibi - Brussels (B) www.lasterstudio.be
Tiago Rodrigues - Mundo Perfeito - Lissabon (PT) www.mundoperfeito.org
Germaine Acogny - Ecole de Sables  - Dakar (SN) www.jantbi.org/
Miguel Gutierrez - New York (USA) www.miguelgutierrez.org
Jonathan Burrows - Brussels www.jonathanburrows.info
Julyen Hamilton - Girona www.julyenhamilton.com
Zoo/ Thomas Hauert - Brussel (BE) www.zoo-thomashauert.be

test